DOLGOZZ VELÜNK!

KÖNYVELŐ / GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ

    MUNKATÁRSUNKAT KERESSÜK!

    A Ferenczy Múzeumi Centrum komoly múlttal és meghatározó pozícióval rendelkező, akár Budapestről is könnyen megközelíthető intézmény. Vonzó, kellemes szentendrei munkakörnyezet várja új munkatársunkat, közalkalmazotti, határozatlan idejű jogviszony keretében.

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő számlák könyvelése, kontírozása,
  • Bank és pénztár könyvelése,
  • Vegyes feladások könyvelése,
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárási munkákban, a beszámoló készítésben,
  • Költségvetési- és mérlegjelentés készítése,
  • Bevallások készítése (cégautóadó, rehabilitációs adó, áfa)
  • Egyéb pénzügyi, számviteli adminisztratív feladatok.

PÁLYÁZATI FELTÉTELEK:

  • Középiskolai/gimnáziumi végzettség és pénzügyi-számviteli szakképzettség
  • Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • Cselekvőképesség, büntetlen előélet
  • Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat, de akár pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben a megfelelő ismeretekkel rendelkezik

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • ASP rendszer gazdálkodási területének bármilyen szintű ismerete
  • Könyvelési területen szerzett tapasztalat államháztartási területen

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2000 Szentendre, Dunakorzó 25.

Jelentkezni fizetési igénnyel ellátott önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy postai úton lehet.