Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

KÖNYVELŐT

    keres

    Cégünk magyar tulajdonú középvállalkozás, amely több mint 25 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Stabilitásunkat folyamatos fejlődésünknek, megújuló képességünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetjük. Napjainkban négy telephelyen öt márka képviseletét látjuk el, munkavállalóink száma meghaladja a 180 főt.

    Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz!

    Éljük meg együtt a sikereket!

Feladat:

  • Bejövő számlák, bank, pénztár könyvelése
  • Főkönyvi egyeztetések
  • Havi és éves zárásban történő részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú szakmai végzettség
  • Könyvelői gyakorlat a magyar számviteli szabályok szerint
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló számítógép kezelői ismeret, Excel program magas szintű gyakorlati alkalmazása
  • Saját gépjármű (a munkavégzés helye közösségi közlekedéssel nem megközelíthető)

Személyes kompetenciák

  • Megbízhatóság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló elemző készség, hatékonyságra való törekvés
  • Kreativitás, rugalmasság
  • Csapatban való együttműködés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat
  • Cafeteria csomag

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével eljuttatni szíveskedjen. Amennyiben szeretne többet megtudni rólunk, látogasson el honlapunkra!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Gablini Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Könyvelő
  • Rövid pozíció név: Könyvelő
  • Hirdető cég: Gablini Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XV. kerület
  • Feladatok: Bejövő számlák, bank, pénztár könyvelése Főkönyvi egyeztetések Havi és éves zárásban történő részvétel
  • Elvárások: Szakirányú szakmai végzettség Könyvelői gyakorlat a magyar számviteli szabályok szerint Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat Kiváló számítógép kezelői ismeret, Excel program magas szintű gyakorlati alkalmazása Saját gépjármű (a munkavégzés helye közösségi közlekedéssel nem megközelíthető)
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.26