Budapesti belvárosi egészségügyi intézményi partnerünk állást hirdet azonnali munkakezdéssel a következő pozícióba:

Könyvelő / Főkönyvelő

FŐBB FELADATOK:

  • Számlák beérkeztetése belső iktatási rendszerbe;
  • Számlák alaki és tartalmi ellenőrzése, a számviteli törvény és a szerződéseknek való megfeleltetés ellenőrzése;
  • Analitikus könyvelés;
  • Főkönyvi könyvelésben való aktív részvétel;
  • Éves beszámolók, valamint mellékleteinek összeállítása;
  • Adóbevallások elkészítése;
  • Egyéb hatósági adatszolgáltatások elkészítése;
  • Részvétel a könyvvizsgálatban;
  • Kapcsolattartás a NAV-val, aktív részvétel az adóellenőrzésekben
  • Problémás számlák menedzselése;
  • Számlák felszerelése a hiányzó dokumentumokkal;

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció);
  • Precizitás, pontosság, önállóság;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek;
  • Határozott, magabiztos személyiség;
  • Határidők tartására való képesség;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • MS Office ismeret.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egészségügyi intézményben szerzett tapasztalat;
  • Integrált ügyviteli rendszerek ismerete;
  • Adószakértői ismeretek
  • ECOSTAT rendszer ismerete.

Egyéb információ az állásról:

    Munkakezdés: azonnal
    A jelentkezési határidő: 2019.04.30.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.