• EVITAL-MOM Zrt.

    Budapest XI. kerületben, családias környezetben működő könyvelő irodába mérlegképes könyvelőt keresünk, tapasztalt, határozott, agilis munkatárs személyében.

    Az új kolléga kizárólag egy gyógyszertárakat üzemeltető cégcsoport cégeinek könyvelésével kell, hogy foglalkozzon.

  • Könyvelő

    Főbb feladatok, munkák:

      • beérkező számlák ellenőrzése, könyvelése
      • kimenő számlák ellenőrzése, könyvelése
      • bank, házipénztár, pénztárgépek bizonylatainak ellenőrzése, könyvelése
      • egészségkártyás fizetések könyvelése
      • bér, TB, munkaügyi feladatok ellátása
      • tárgyi eszköz nyilvántartások vezetése, könyvelése
      • egyéb nyilvántartások, jelentések készítése
      • kapcsolattartás a cégcsoport ügyvezetőjével és kollégáival

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
      • gyógyszertár vagy kiskereskedelmi egység könyvelésében szerzett tapasztalat
      • 3-5 év könyvelői gyakorlat
      • gyors, rugalmas munkavégzés, lojalitás, terhelhetőség

    Amit kínálunk:

      • versenyképes jövedelem
      • nagyon jó munkahelyi légkör
      • biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1115 Budapest, Bartók Béla út 152.

    Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy a magyar nyelvű önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.