Europart Hungária Kft.

Az EUROPART Európa vezető alkatrész beszállítója a nemzetközi flották kiszolgálásában. Magyarország egyik vezető, kamion-, teherautó és transzporter alkatrészek kis- és nagykereskedelmével foglalkozó, német tulajdonban lévő vállalata.

Magyarországi tevékenységünk igényeinek megfelelően budapesti központunk pénzügyi csoportjába keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Főbb feladatok, munkák:

    • szállítói számlák könyvelése SAP rendszerben
    • pénztárak ellenőrzése
    • pénztárbizonylatok könyvelése
    • bank könyvelése
    • vevő folyószámla karbantartás
    • kimutatások készítése
    • kapcsolattartás a telephelyekkel
    • szabadságolások idején más pénzügyi munkakörök helyettesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • szakirányú végzettséggel rendelkezel
    • legalább 3 év pénzügyi / számviteli területen szerzett tapasztalatod van,
    • felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretekkel, főként erős MS Excel tudással rendelkezel,
    • precíz, önálló munkavégzésre törekszel
    • tudsz csapatban dolgozni

Amit kínálunk:

    • baráti légkört összeszokott, támogató, fiatalos csapatban,
    • nagy múltú nemzetközi társaság stabil hátterét
    • béren kívüli juttatásokat
    • szakmai fejlődési lehetőséget, hosszú távú karriert
    • nemzetközi üzleti környezetet és kihívást jelentő feladatokat.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1186 Budapest, Besence utca 8.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Kérem, jelentkezéséhez csatolja szakmai önéletrajzát.