1992-ben alakult könyvvizsgáló- és könyvelőiroda

főállású munkatársat keres

KÖNYVELŐ

munkakörbe

Feladatok:

  • gazdasági társaságok teljes körű könyvelése (főkönyvi és analitikus nyilvántartások vezetése, könyvviteli feladások készítése, az egyes gazdasági eseményekhez kapcsolódó számítások elvégzése stb.)
  • tudásszinttől függően bevallások, adatszolgáltatások elkészítése, beszámolók összeállítása
  • vezetői információk előállítása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • kapcsolattartás az adóhatóságokkal
  • a fenti feladatok teljesítéséhez tartozó ügyintézés

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • legalább 2 éves szakmai gyakorlat
  • önálló, pontos, minőségi és lelkiismeretes munkavégzés
  • haladó szintű felhasználói számítógépes ismeretek
  • felelősségteljes gondolkodás
  • problémamegoldó hozzáállás

Előny:

  • angol nyelvismeret
  • adótanácsadói képesítés
  • társadalombiztosítási és bérügyintéző, vagy szakelőadó képesítés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • jól felszerelt, igényes munkahely
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai továbbfejlődési, széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • kellemes munkahelyi légkör
  • közvetlen kapcsolat a vezetéssel

Egyéb információ az állásról:

    Budapest, I. kerület Mária tér 5. mfszt. 1. (Batthyány térhez közel)

    Munkaidő:
    H-Cs: 8.00 - 17.00, P: 8.00-14.30

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1011 Budapest, Mária tér 5. magasföldszint 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését akkor fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével, valamint iskolai bizonyítványainak másolatait várjuk.