Entercontir Kft (ENTERCONTIR Kft.)
  • Cégünk kis- és mikorvállalkozások teljes körű könyvvezetésével, adóbevallásainak elkészítésével foglalkozik, szinte minden ágazatban.

  • Munkatársat keresünk

    Könyvelő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Egyéni vállalkozók társaságok könyvvezetése, bérszámfejtési feladatainak ellátása, bevallások teljes körű elkészítése. A pozíció egyelőre heti 20 órás munkaviszonyban tölthető be.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Szakmai végzettség vagy szakmai gyakorlat is megfelelő a munkakör betöltéséhez. Rátermettség, jó kommunikációs kézség nagyon fontos.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Rugalmasság, pontosság.

    Amit kínálunk:

      Könyvelőirodánk több mint két évtizede működik. Stabil ügyfélkörrel rendelkezünk. Rendszeres szakmai képzést nyújtunk.

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    3527 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky utca 22.

    Egyéb juttatások:

    szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát!