Köszöntjük az AUTÓVÁROSBAN, a Duna Autónál!
30 éves, pénzügyileg stabil, tőkeerős autóipari vállalat vagyunk, 300 fős cégcsoportként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjeként működünk.
Markáns megújulás, változatlanul magas minőség jellemzi 18 márkakereskedésünket, 21 márkaszervizünket, valamint egyéb kiegészítő szolgáltatásainkat (pl. flottakezelés, flottaértékesítés, karambolos szerviz, vizsgaközpont).

A cégcsoportunk növekedése és a gazdasági osztályunk bővítése érdekében új munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

Könyvelő

Sikeres és eredményes munkatársunk lehet, ha:

  • van mérlegképes könyvelő végzettsége
  • dolgozott már néhány évet a könyvelés területén, akár könyvelő irodában
  • vagy gazdasági társaságnál
  • otthonosan érzi magát a számok és számlák világában
  • szereti a könyvelő szakmát, képes és kész folyamatosan naprakészen tartani tudását
  • sikerélményt jelent, ha az egyes részfeladatokban minden egyezik mindennel
  • használt valamilyen integrált informatikai vállalatirányítási rendszert

  • Külön előnyként értékeljük, ha regisztrált mérlegképes könyvelő, esetleg dolgozott már autós cégnél és ismeri a K2D nevű vállalatirányítási rendszert.

Az Ön feladatai lesznek:

  • teljes körű könyvelés (vevő, szállító, bank, pénztár, főkönyv stb.)
  • számviteli nyilvántartások vezetése, kontírozási és általános könyvelési feladatok elvégzése
  • főkönyvi egyeztetések, különböző adónemek nyilvántartása
  • aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
  • adóbevallások elkészítésében való közreműködés, szakmai hatóságokkal való kapcsolattartás
  • pénzügyi jelentések készítése
  • egyéb adminisztratív nyilvántartások vezetése, integrált könyvelő programban, Excel táblázatokban

Amit kínálunk:

  • megismerheti egy több mint 25 milliárdos cég működési rendszerét
  • beleláthat egy konszolidált beszámolóval működő cégcsoport jól megszervezett könyvelési folyamataiba
  • felelősségteljes, komplex, önálló munkakört tölthet be, lehetősége lesz a hasznos munkavégzésre
  • hosszú távú, stabil állása lehet, ahol értékeljük a hűséget
  • lehetőséget adunk arra, hogy folyamatosan képezze magát és a naprakész legyen a szakma újdonságaival, az új jogszabályokkal
  • kulturált munkakörülményekkel találkozhat, parkosított telephelyünkön céges étterem is rendelkezésre áll
  • részesülhet dolgozói kedvezményeinkből, például, ha saját autót vagy akár sportbérletet szeretne vásárolni

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Zay utca 24.

Bízunk benne, hogy Ön is megtalálja nálunk számításait, ha minket választ! Pályázzon hozzánk!