• 100%-ban magyar tulajdonú vállalatunk a hazai mélyépítés meghatározó szereplője, és mind a gyártás, mind a kivitelezés területén jelentős referenciákkal bír. A minőség mellett elkötelezettek vagyunk a legújabb, innovatív és egyben környezetbarát technológiák alkalmazására. Cégünk bővülő csapatába ezúton keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

  • Könyvelő

    Főbb feladatok:

    • Számlák beérkeztetése belső iktatási rendszerbe
    • Problémás számlák menedzselése
    • Számlák alaki és tartalmi ellenőrzése, a számviteli törvény és a szerződéseknek való megfeleltetés ellenőrzése
    • Számlák felszerelése a hiányzó dokumentumokkal
    • Anyag, fuvar, alvállalkozói és egyéb szolgáltatási számlák élő megrendelések és szerződések alapján történő kontírozása
    • Számlák gépi könyvelésbe való rögzítése
    • Havi kimutatás készítése az alvállalkozói teljesítésekkel kapcsolatban
    • Havi zárásokban való aktív részvétel
    • Partnerekkel, társosztályokkal való szoros együttműködés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Pénzügyi vagy számviteli min. középfokú végzettség,
    • Könyvelő munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat
    • MS Excel, Word, levelező programok felhasználószintű ismerete
    • Precíz, pontos, és önálló munkavégzés
    • Szakma iránti elhivatottság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Építőipari területen, gazdasági munkakörben szerzett jártasság
    • Mérlegképes könyvelői végzettség

    Amit kínálunk:

    • Csatlakozás egy sikeres csapathoz
    • Versenyképes jövedelemcsomag
    • Munkaeszközök (céges telefon, laptop)
    • Szakmai fejlődés lehetősége
    • Stabil hátterű, biztos munkahely, barátságos légkör
    • Felelősségteljes munkakör

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6000 Kecskemét

    A Jelentkezem gombra kattintva bruttó bérigény megjelölésével várjuk a magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat.