A Dryvit Profi Kft. 2005-ben alakult, teljes egészében magyar tulajdonú vállalkozásként.

2015-ben és 2017-ben pedig építőipari mesterdíjjal tüntettek ki minket Hajdú-Bihar Megyében.

2017-ben közönség szavazás révén az Év gazdasági szereplője lettünk Debrecenben.

Dinamikusan növekvő csapatunkba

könyvelő

munkatársat keresünk

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (vállalkozási szak + regisztráció)
  • Minimum 3-5 éves könyvelői gyakorlat
  • Lojalitás, csapatszellemiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz, munkájára igényes munkavégzés

Előny:

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Bérszámfejtésben és Tb ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • Adótanácsadói szakképesítés
  • Építőiparban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Cégcsoporti gazdasági társaságok kimenő számláinak készítése, bejövő számlák könyvelése, befektetett eszközeinek nyilvántartása, bank könyvelése
  • Cégcsoporti gazdasági társaságok teljes körű könyvelése
  • Bevallások készítése
  • Zárásokban való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú perspektíva,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség főkönyvelői pozícióba
  • Érdekes, kihívásokkal teli feladatok szervezett munkafolyamatokban
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Családbarát munkahely

Kérjük a fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével 2020. augusztus 15. napjáig  a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül megküldeni.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen