DiaKont Ügyviteli és Mérnöki Iroda Kft. (DIAKONT KFT.)
  • DiaKont Ügyviteli és Mérnöki Iroda Kft.
  • Munkatársat keresünk

    Könyvelő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

    • Ügyfeleink számára teljeskörű és önálló könyvelés végzése (vevő, szállító, bank, pénztár, vegyes bizonylatok),
    • Vevő, szállító és adófolyószámlák valamint főkönyv folyamatos egyeztetése,
    • Adóbevallások, adatszolgáltatások előkészítése,
    • Aktív részvétel a zárlati (havi, év végi) tevékenységekben,
    • Analitikák, kimutatások készítése
    • Egyéb adminisztratív feladatok

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • könyvelői, mérlegképes könyvelői végzettség
    • bérszámfejtési ismeretek, tapasztalat,
    • számítástechnikai ismeret ( world, excel)
    • egy vállalatirányítási rendszer ismerete (főleg NagyMachinátor, vagy AX)
    • 1,5-2 éves könyvelőirodai tapasztalat, vagy legalább 2 éves teljeskörű könyvelői tapasztalat,
    • önálló munkavégzésre alkalmas személyiség,
    • ügyfél orientáltság, aktív együttműködési készség a kollégákkal, ügyfelekkel,
    • precizitás, szakmai igényesség, rugalmasság
    • további előny: bérszámfejtési ismeretek és Combosoft ügyviteli program ismerete.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Mérlegképes oklevél.
    • Bérszámfejtésben jártasság.
    • Mérlegkészítésben és időszakos (vagy év végi) zárásokban szerzett tapasztalatok.
    • Angol és/vagy német, lehetőleg társalgási szintű nyelvismeret.
    • Valamilyen vállalatirányítási rendszer használatában jártasság (BigMac, AX, Oracle)
    • Elsősorban Újpest 20-25 km-es vonzáskörzetéből várjuk a jelentkezőket.

    Amit kínálunk:

      Színes ügyfélpaletta, tanulási lehetőség, kötelező tanfolyamok díjának átvállalása, családias környezet, rugalmas munkaidő, illetve HomeOffice lehetséges.
      - rotációban irodai/munkahelyi munkavégzés szükséges (4-5 hetente egy teljes hét)
      - az állás és a feladatok mennyisége alapvetően teljes munkaidős munkatársat igényel, de a leterheltség mértékétől függően variálható.

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra
    • Vállalkozói, szerződéses

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk megküldeni a "Jelentkezem" gombra kattintva.