KÖNYVELŐ

    Nemzetközi médiaügynökség pénzügy-számviteli csapatába keresünk lelkes, motivált, tanulni kész csapatjátékost. Olyan csapattagot keresünk, aki hosszú távra tervez, és fejlődni szeretne.

FŐBB FELADATOK:

  • bejövő számlák kontírozása, könyvelése
  • főkönyvi és folyószámla egyeztetések elvégzése
  • banki- és pénztári bizonylatok könyvelése
  • munkavállalói költségelszámolások könyvelése
  • vevői és szállítói folyószámlák karbantartása, egyeztetése a partnerekkel
  • KSH jelentések készítése,
  • a riporting rendszer hatékony működésnek támogatása,
  • havi és éves zárásban, egyeztetésekben való aktív részvétel.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú végzettség
  • minimum 2 éves, számviteli területen szerzett tapasztalat
  • legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás
  • Excel felhasználói ismeretek

Egyéb információ az állásról:

  • Olyan kollégát keresünk, aki egy gyorsan változó, dinamikus környezetben, sokszínű csapatban érzi jól magát és nem ijed meg a kihívásoktól
  • Precizitás, határidők szigorú betartása, részletekre való odafigyelés
  • Jó együttműködési készség
  • A pozíció azonnal betölthető

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, Kacsa utca 15.

Jelentkezési határidő:

2019. 05. 27.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és megfelelsz a fent leírtaknak, akkor kérjük, küldd el pályázatod (önéletrajz fotóval, kísérőlevél és bérigény) a jelige (Konyvelo) megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva.