KÖNYVELŐ

FELADATOK:

  • cégek teljeskörű könyvelése
  • havi egyeztetési feladatok ellátása
  • adóbevallások, havi és éves zárások elkészítése

ELVÁRÁSOK:

  • befejezett regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség
  • minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • adózási ismeretek
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • proaktivitás; jó problémamegoldó képesség
  • precíz, lelkiismeretes, önálló munkavégzés és felelősségvállalás

ELŐNYT JELENT:

  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • Microsoft Dynamics NAV vagy Dynamics AX ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • nemzetközi környezet
  • átfogó, érdekes, változatos feladatok
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • családias és összetartó csapat
  • versenyképes jövedelem
  • fizetésen felül, cafeteria

    A Crowe FST a Crowe Global, a világ 8. legnagyobb számviteli szolgáltató hálózatának, a független magyar tagja. Több, mint 35 000 szakember a világ mintegy 130 országában azért dolgozik együtt és osztja meg tapasztalatait, hogy minőségi szolgáltatást tudjanak nyújtani ügyfeleiknek és megfeleljenek az elvárásaiknak.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1124 Jagelló út 14.