Pest megyei nagykereskedelmi cégcsoport,

Könyvelő

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gazdasági társaságok teljes körű könyvelése (főkönyvi és analitikus könyvelés)
  • Bevallások-bejelentők, kimutatások készítése
  • Kimenő és bejövő számlák könyvelése
  • Tárgyi Eszköz nyilvántartás vezetése
  • Hó végi zárási feladatok ellátása
  • Mérlegdokumentáció, eredmény kimutatás készítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó főbb elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői és legalább középfokú végzetség
  • Legalább 2 éves teljes körű könyvelésben szerzet tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzetség
  • Főiskolai, egyetemi végzetség
  • Könyvelő programok ismerete
  • Jó problémamegoldó és együttműködési képesség
  • Integrált vállalatirányítási rendszerismeret

Amit ajánlunk:

  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • Motivációs levél
  • Szakmai önéletrajz (bérigény megjelölésével)
  • Iskolai és Szakmai végzettséget igazoló Oklevél másolat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, érzel magadban elhivatottságot, hogy csapatunk tagjaként közösen érjünk el további sikereket, várjuk fényképes önéltrajzodat, fizetési igény megjelölésével.