BorgWarner Hungary Kft.

Turbófeltöltő és dupla kuplung, izzítógyertya és hűtőszivattyú, öszkerékmeghajtás és kipufogógáz visszavezetés, indítómotor és generátor – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 67 helyszínen, 29.000 alkalmazottal, 10,2 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Hungary Kft. öszkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó TS divízió folyamatosan bővülő fiatalos csapatába keres tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Feladatok:

  • Tárgyi eszköz könyvelése és banki könyvelés
  • Anyagszámlák könyvelése
  • Szerződéses számlák könyvelése
  • Számlák irattározása
  • Banki utalások rögzítése
  • Statisztikák, jelentések elkészítése
  • Főkönyvi könyvelések
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásban
  • Auditban való részvétel
  • Folyószámla egyeztetés
  • Utazási költség elszámolások kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • 2 éves határozott idejű szerződés vállalása
  • Középfokú végzettség
  • Pénzügyi / számviteli / adminisztratív ismeretek
  • Min. 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Kreatív, problémamegoldó személyiség, képes csapatban dolgozni
  • Terhelhetőség, pontosság, változatos kihívásokra való nyitottság
  • MS Office és Vállalatirányítási rendszer (előny: SAP) felhasználói szintű ismerete

Amit mi ajánlunk

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő fizetés
  • bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2840 Oroszlány, BorgWarner utca 1.

Kapcsolat:

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.