AZ ÉLMÉNY VEZET BENNÜNKET.

A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét.

A Leier Autó Kft. BMW Márkakereskedés több mint 18 éve várja kedves ügyfeleit Győrben a legújabb BMW modellekkel. Egy BMW modell - az autó éppúgy, mint a motorkerékpár- vásárlása egy különleges esemény, melyet felkészült és dinamikus csapatunk tesz egyedivé és felejthetetlen élménnyé ügyfeleink számára. Célunk, hogy ezt a pozitív élményt megőrizve ügyfeleink bizalommal válasszanak minket szerviz szolgáltatások igénybevételekor is.

Gondoskodjon Ön is arról, hogy ügyfeleinknek semmi ne hiányozzon a boldogsághoz, tegyük együtt az ügyfeleket a BMW márka rajongóivá! Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk. Győri kiválóan képzett csapatunkat még tovább szeretnénk erősíteni, és ehhez azonnali hatállyal épp Önre van szükségünk

KÖNYVELŐKÉNT.

Feladatok:

  • Bejövő (szállítói) számlák rögzítése, könyvelése
  • Forint- és valutapénztár könyvelése
  • Szállítói folyószámlák egyeztetése, számlázási problémák kezelése
  • Banki utalások előkészítse, rögzítése, ellenőrzése, kezelése és könyvelése
  • Kapcsolattartás a bankokkal
  • Kintlévőséget kezelése
  • Részvétel a havi zárásokban és az éves beszámoló elkészítésében
  • Statisztikai és egyéb jelentések készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (mérlegképes könyvelő)
  • 2-3 év számviteli területen szerzett tapasztalat
  • MS Office gyakorlott, készségszintű ismerete
  • Eredményorientált, rugalmas, proaktív személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés

ÉS AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:

    Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a BMW modellek széles palettáját ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes javadalmazást kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését!

A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!
További információért kérjük, látogasson el a weboldalunkra. Bízunk benne, hogy találkozunk!