Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

Könyvelő

munkatársat keres teljes munkaidőben.

    A BioTechUSA több mint 800 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása.

Feladatok:

  • Banki könyvelés
  • Számlázás
  • Kimenő és bejövő számlák könyvelése
  • Vegyes tételek könyvelése
  • Adófolyószámlák egyeztetése
  • Munkavégzés integrált vállalatirányítási rendszerben
  • Aktív részvétel a havi és éves zárási feladatokban
  • Kimutatások készítése
  • Napi szintű kapcsolattartás társosztályokkal és partnerekkel

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem elvárás)
  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • Könyvelési területen szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (kiemelten Excel)
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszerben való munkavégzésben
  • Önálló munkavégzésre, a saját munka hatékony megszervezésére való képesség
  • Csapatmunkára, együttműködésre való képesség
  • Precizitás, szakmai igényesség, jogszabályi változások folyamatos figyelemmel követése
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség
  • Felelősségtudat és megbízhatóság

Előnyök:

  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil hátterű cég
  • Szakmai fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

HOGYAN JELENTKEZZ HOZZÁNK:

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.