Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

Könyvelő

munkatársat keres teljes munkaidőben.

    A BioTechUSA több mint 700 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Gyorsan fejlődő vállalatunk gazdasági csapatának bővítése céljából várjuk jelentkezését az alábbi feltételekkel!

Feladatok:

  • Banki könyvelés
  • Számlázás
  • Kimenő és bejövő számlák könyvelése
  • Vegyes tételek könyvelése
  • Adófolyószámlák egyeztetése
  • Munkavégzés integrált vállalatirányítási rendszerben
  • Aktív részvétel a havi és éves zárási feladatokban
  • Kimutatások készítése
  • Napi szintű kapcsolattartás társosztályokkal és partnerekkel

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem elvárás)
  • Könyvelési területen szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (kiemelten Excel)
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszerben való munkavégzésben
  • Önálló munkavégzésre, a saját munka hatékony megszervezésére való képesség
  • Csapatmunkára, együttműködésre való képesség
  • Precizitás, szakmai igényesség, jogszabályi változások folyamatos figyelemmel követése
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség
  • Felelősségtudat és megbízhatóság

Előnyök:

  • Azonnali munkakezdés
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Szakmai fejlődésedet tapasztalt vezetőink támogatják
  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Versenyképes fizetést kínálunk
  • Rugalmas munkaidő
  • Éves teljesítményarányos bónuszrendszert működtetünk
  • Támogatjuk a sportos és egészséges életmódot
  • Éves céges rendezvényeken biztosítjuk dolgozóink kikapcsolódását

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Pályázni a „JELENTKEZEM” linkre kattintva tud fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél és havi nettó bérigény megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Könyvelő
  • Rövid pozíció név: Könyvelő
  • Hirdető cég: BioTech USA Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: Banki könyvelés Számlázás Kimenő és bejövő számlák könyvelése Vegyes tételek könyvelése Adófolyószámlák egyeztetése Munkavégzés integrált vállalatirányítási rendszerben Aktív részvétel a havi és éves zárási feladatokban Kimutatások készítése Napi szintű kapcsolattartás társosztályokkal és partnerekkel
  • Elvárások: Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem elvárás) Könyvelési területen szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat Magas szintű számítástechnikai ismeretek (kiemelten Excel) Tapasztalat vállalatirányítási rendszerben való munkavégzésben Önálló munkavégzésre, a saját munka hatékony megszervezésére való képesség Csapatmunkára, együttműködésre való képesség Precizitás, szakmai igényesség, jogszabályi változások folyamatos figyelemmel követése Kiemelkedő problémamegoldó képesség Terhelhetőség Felelősségtudat és megbízhatóság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-23
  • Lejárati dátum: 2018-05-14
Állás, munka még: BioTech USA Kft.>