A Bilance Adótanácsadó és Könyvelő Kft.

KÖNYVELŐ

pozícióba keres a Társaság szakmai támogatására elkötelezett és lelkes
új munkatársat, azonnali belépéssel.

Feladat:

  • Magyar jogszabályoknak megfelelő könyvelési feladatok elvégzése;
  • A vállalkozás partnereivel való kapcsolattartás;
  • A vállalkozás vezetője által kért kimutatások elkészítése;
  • Zárási feladatok elvégzése;
  • Éves beszámoló elkészítése (mérleg és eredménykimutatás, kiegészítő melléklet);
  • Számviteli és adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés.

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Számviteli, adózási területen szerzett minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Lehetőség nemzetközi környezetben történő munkavégzésre;
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka;
  • Kiváló munkahelyi légkör, dinamikus csapat;
  • Rugalmas munkaidő, inspiráló munkakörnyezet;
  • Biztos vállalati háttér, versenyképes fizetés;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Előrelépési lehetőség;
  • Azonnali munkakezdés.

Előnyt jelent:

  • Kulcs-Soft Integrált Könyvelő program ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát juttassa el hozzánk magyar nyelven a "Jelentkezem" gombra kattintva.