Társaságunk a Bp. VI. kerületében működő irodájába keres számviteli munkatársakat. Cégünk kiterjedt ügyfélköre révén kiváló szakmai fejlődési lehetőséget biztosít, mindez egy lendületes, modern és befogadó környezetben.

Könyvelő / Bérszámfejtő

Főbb feladatok és munkák:

    • Főkönyvi könyvelés, analitikus nyilvántartások vezetése.
    • Könyvelési bizonylatok rögzítése.
    • Pénzügyi-számviteli feladatok ellátása.
    • Egyeztetés, kapcsolattartás partnerekkel.
    • Adóbevallások határidőre történő elkészítése év végi zárási feladatok ellátása, beszámolók összeállítása.
    • Jelentések elkészítése és beküldése.
    • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Pénzügyi-, számviteli szakképesítés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Mérlegképes könyvelői végzettség
    • Munkaügyi- ,TB- és Bérügyintézői képesítés

Amit kínálunk:

    bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, nyelvtanulás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1062 Budapest, Székely Bertalan utca 22.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

A „Jelentkezem” gomb kattintása után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!