Cégünk, a BE LIGHT! profilja a világítástechnikai tervezés és világítástechnikai rendszerek értékesítése. Számos hazai nagyberuházást, irodát, áruházat, raktárat, ipari csarnokot, üzletet tudhatunk referenciáink közt. Hiszünk abban, hogy a világítás értéket teremt, és célunk, hogy olyan világítási kultúrát valósítsunk meg, amely azon túl, hogy ergonomikus és környezettudatos, az embert helyezi a középpontba. Büszkék vagyunk arra, hogy ezt a filozófiát többek közt olyan jelentős hazai épületeken sikerült láthatóvá tennünk, mint a Telekom Székház, a Duna Aréna, a Megyeri híd és a Pannonhalmi Bazilika. Csapatunkat folyamatosan bővítjük, jelenleg KÖNYVELŐ pozícióba keresünk legalább 5 éves munkatapasztalattal rendelkező munkatársat, teljes körű könyvelési feladatok ellátására. A pozícióval kapcsolatos információk alább olvashatók.

KÖNYVELŐ

MI LESZ A KONKRÉT FELADATOD?

  • Csapat tagjaként a cégcsoport cégeinek önálló könyvelése
  • Bejövő számlák rögzítése és kifizetése, könyvelése
  • Kimenő számlák készítése
  • Bevallások elkészítése
  • Ügyfelekkel való egyeztetés
  • Pénztár könyvelése EUR és HUF, házipénztár kezelése
  • Banki kivonatok, utalások kezelése, könyvelése és kapcsolattartás
  • Bérszámfejtésben való részvétel
  • Havi riportok készítésében való részvétel

AZ ALÁBBIAKBÓL MAGADRA ISMERSZ?

  • Szakmai tapasztalatod legalább 5 éves
  • Magas szintű Excel és Word ismereteid vannak
  • Értem és átlátom a banki pénzügyi műveleteket
  • Jó kommunikációs készség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

MIT KÍNÁL A BE LIGHT?

  • Versenyképes fizetést
  • Home office lehetőséget
  • Támogató vezetőséget és kollégákat
  • Dinamikus csapatot
  • Komplex, kihívást jelentő feladatokat
  • Színvonalas munkakörnyezet + jó kávét

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Folyondár utca 26.

HOGYAN JELENTKEZHETSZ?

A jelentkezem gomb megnyomásával küldd el fényképes önéletrajzodat.