Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy

KÖNYVELŐ

munkakörbe keres munkatársat a Baptista Szeretetszolgálat

FELADATAI:

  • Teljes körű főkönyvi könyvelés
  • Analitikus nyilvántartások vezetése
  • Adóbevallások, adatszolgáltatások elkészítése, benyújtása
  • Az éves beszámoló összeállítása
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, közreműködés az ellenőrzések során

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Gazdasági társaságnál, könyvelő irodánál vagy nonprofit szervezetnél főkönyvi könyvelésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Precíz, megbízható, önálló, terhelhető személyiség
  • Magabiztos számítástechnikai felhasználói ismeretek (Excel, Word)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Fiatalos csapat, családias, pozitív légkör, segítő, barátságos kollégák
  • Hosszútávra szóló, stabil munkalehetőség
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK KEZDŐ IDŐPONTJA:

  • A pályázatok elbírálását követően azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével várjuk.