A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint húszéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát. A vállalat azóta is folyamatosan bővül, így a B+N Referencia Zrt. az árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunk budapesti irodájába (XIII. kerület) bővülés miatt kollégát keresünk:

KÖNYVELŐ

hosszú távra, teljes munkaidős foglalkoztatásra

Feladatok

  • Bejövő számlák, pénztár ellenőrzése, kontírozása, könyvelése
  • Banki tételek kontírozása, könyvelése
  • Kimenő számlák készítése
  • Vegyes könyvelések
  • Havi és éves zárásokban való részvétel
  • Adatszolgáltatások, statisztikák készítése
  • Egyéb feladatok ellátása a főkönyvelő megbízása alapján

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Számviteli törvény és adójogszabályok naprakész ismerete,
  • Középfokú könyvelői végzettség
  • 3 éves szakmai tapasztalat,
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Word, Excel ismerete

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • SAP Business One 9.1 vállaltirányítási rendszer ismerete,
  • Adózási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Szakmai fejlődés, továbbképzések
  • Stabilan, eredményesen működő vállalat, támogató környezet
  • Jól felszerelt, kulturált irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.