A KPMG Magyarország egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó társasága. A KPMG-hálózat tagvállalatai 152 országban működnek és 189 000 szakembert foglalkoztatnak világszerte.

Könyvelő asszisztens (Részmunkaidő/Teljes munkaidő)

KÖNYVELÉSI TANÁCSADÓ CSAPAT

Amivel várunk:

  • Fiatalos és motivált csapat
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Rugalmas munkaidő (home office, törzsidős valamint akár részmunkaidős munkavégzés)

Főbb feladatok:

  • Könyvelés előkészítési feladatok
  • Senior kollégák támogatása
  • Számlák kontírozása, lefűzése
  • Kapcsolattartás az ügyféllel (elsősorban írásban)

Elvárások:

  • Folyamatban lévő, vagy befejezett felsőfokú tanulmányok (egyetemi, főiskolai, vagy OKJ képzésben)
  • Angol nyelv középszintű ismerete (elsősorban írásban)
  • Microsoft Office erős felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)
  • Navision vagy más könyvelő program ismerete előny
  • IFRS ismerete előny
  • Alapos, megbízható, pontos munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk angol és/vagy magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével.