Könyvelő asszisztens

Feladatok:

  • A főkönyvelő és a gazdasági vezető munkájának segítése
  • Számla, bankkivonat könyvelés
  • Statisztikai jelentések készítése
  • Aktív közreműködés az adóbevallások elkészítésében
  • Banki utalások előkészítése
  • A HR terület munkájának a segítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret (középfokú)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Excel)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • SAP rendszer és MS Access ismeret

Amit kínálunk:

  • Fiatalos környezet, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt jutattási csomag: cafeteria, negyedéves bónusz, utazási költségtérítés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nyírbátor