Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Gherman Könyvelőiroda Kft.
  • XIV. ker. Gherman Könyvelőiroda

  • Könyvelő asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      vevő-szállító számlák könyvelése

      banki folyószámla könyvelése

      pénzügyi vegyes tételek könyvelése

      könyvelés előkszítése

      számlák kontírozása

      vevő-szállítói tartozások nyilvántartása

      főkönyv - főkönyvi kartonok egyeztetése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      középfokú gazdasági végezettség vagy pénzügy-számviteli végezttség

      1-2 év könyvelői szakmai tapasztalat

      Word, Exel felhaszáló szintú ismerete

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Bérszámfejtési alapok ismerete

      RLB könyvelő program ismerete

    Amit kínálunk:

      Versenyképes fizetés

      Állandó továbbképzési és fejlődési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Számlázó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1143 Budapest, Stefánia út

    Fényképes önéletrajz, fizetés igény megjelölésével

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Könyvelő asszisztens
    • Hirdető cég: Gherman Könyvelőiroda Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XIV. kerület
    • Feladatok: vevő-szállító számlák könyvelésebanki folyószámla könyvelésepénzügyi vegyes tételek könyvelésekönyvelés előkszítéseszámlák kontírozásavevő-szállítói tartozások nyilvántartásafőkönyv - főkönyvi kartonok egyeztetése
    • Elvárások: középfokú gazdasági végezettség vagy pénzügy-számviteli végezttség1-2 év könyvelői szakmai tapasztalatWord, Exel felhaszáló szintú ismerete
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-01-18
    Állás, munka még: Gherman Könyvelőiroda Kft.>