Könyvelő asszisztens

A munkakört betöltő fő feladatai, hatáskör:

  • Számviteli bizonylatok ellenőrzése és könyvelése (vevői és szállítói számlák, bank) saját ügyviteli rendszerben
  • Számlázás, árukezelés SAP rendszerben
  • Számlareklamációk, szállítói folyószámlák egyeztetése, kezelése
  • Intrastat, környezetvédelmi termékdíj jelentés, statisztikai riportok
  • Kimutatások, jelentések készítése
  • Riportok és elemzések készítése
  • Főkönyvelő munkájának segítése, havi zárásban való aktív részvétel
  • Áfa bevallás előkészítése
  • Egyéb pénzügyi, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú szakmai végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás (aktív)
  • Elkötelezett személyiség
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Windows Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel,)
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség, logikus gondolkodás
  • Csapatmunkára való nyitottság

Előny:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség, mérlegképes könyvelői végzettség
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező multinacionális cég családias légkörrel
  • Magas minőségű termékek
  • Fiatal, dinamikus, elkötelezett csapat
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, 1038 Madarász Viktor utca 47-49..

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.