Könyvelő asszisztens - Diákmunka

Bruttó 1 800 /óra bér

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XI.

A XI. kerületi partnercégünk a magyar távközlési szolgáltatók és a magyar Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság szállítója. Emellett, támogatja a magyar bűnüldözési és bírósági eljárásokat is informatikai, elektronikai és távközlési ügyekben.

Főbb feladatok, munkák

  • Adatrögzítés
  • Riportok készítése
  • Ügyfélkezelés
  • Könyvelési részfeladatok
  • Szakértők és könyvelők támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok pénzügyi területen
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office használat (Excel, Word)
  • Gyors gépírás
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 8.00-16.00 óra között
  • Heti minimum 30 óra vállalása, napi 6-8 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.