ALEF DISTRIBUTION HU, KFT. (ALEF DISTRIBUTION HU KFT.)

Az ALEF Csoport egy jelentős informatikai disztribútor és oktatási cégcsoport, mely már 1994 óta van jelen a régióban. Elsőként Csehországban alakult meg, majd a helyi sikerekre alapozva az ALEF mára jelen van Szlovákiában, Magyarországon, Szlovéniában, Horvátországban, Szerbiában és Romániában is.

Könyvelő

Főbb feladatok, munkák:

    • A cég napi könyvelési feladataiban való részvétel
    • Banki tranzakciók könyvelése
    • Szállítói számlák könyvelése
    • Vevőszámlák kiállítása
    • Tárgyi eszköz analitika karbantartása
    • Havi- és éves zárásban való aktív részvétel
    • Könyvvizsgálat támogatása
    • Pénzügyi területhez kapcsolódó adminisztráció ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Mérlegképes könyvelői- vagy gazdasági irányú felsőfokú végzettség
    • 1-3 éves szakmai tapasztalat
    • Középfokú angol nyelvtudás
    • Precíz és pontos munkavégzés
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • Csapatmunka
    • Valamilyen vállalatirányítási rendszer és/vagy könyvelőszoftver ismerete (SAP/Navision ismeret előny)

Amit kínálunk:

    • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
    • Kellemes munkahelyi környezet
    • Versenyképes jövedelem és juttatások
    • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
    • Továbbképzés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Váci út

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődésedet, akkor várjuk fényképes önéletrajzod nettó fizetési igényed megjelölésével!