AG.MAMAS Kft.
  • Elődvállalkozásaival együtt számított 30 éves múltú, magyar tulajdonban lévő számviteli szolgáltató cég, 40 fő feletti csapatába új kollégákat keres. Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület. Árbóc utca 6.

  • Könyvelő

    Főbb feladatok, munkák:

      Főkönyvi könyvelés, könyvelőirodában, főállásban, napi nyolc órában, határozatlan idejű munkaviszonyban.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Bármilyen szintű megszerzett szakirányú végzettség; tanulási hajlandóság és beilleszkedési képesség.

      Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      A kért dokumentumok hiánytalan benyújtása.

    Amit kínálunk:

      Kimagasló szakmai fejlődés, karrierlehetőség, kiváló munkahelyi körülmények, biztos munkahely, lendületes, profi csapat. A tudással arányos piaci bérezés.

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1133 Budapest, Árbóc utca 6.

    Önéletrajz

    Kísérő levél