Mi egy svéd tulajdonban levő multinacionális vállalat vagyunk, haszongépjárművek fék- és levegő rendszeréhez kapcsolódó termékek fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozunk. Üzleti partnereink főleg nehéz gépjárműveket, buszokat és vontatmányokat gyártanak. Világszerte számos értékesítési irodával, kutató- fejlesztő és gyártóegységgel rendelkezünk.

Dinamikusan növekvő vállalatunkhoz, egy változatos és izgalmas feladatkörre keresünk talpraesett, csapatunkba illő új munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ (adó és tárgyi eszköz felelős)

TÉGED keresünk, ha:

    • Szakértelmeddel hozzá szeretnél járulni biztonságtechnikai kategóriás termékek gyártásához
    • Bele szeretnél látni a több, mint 100 éves multinacionális, autóipari termelői vállalat működésébe, folyamataiba
    • Globális szervezetben szeretsz dolgozni

Milyen feladatokkal fogsz találkozni napi munkád során?

    Főbb feladatok:
    • Vám könyvelése, ellenőrzések dokumentációjának követése
    • Tárgyi eszköz tranzakciók nyomon követése
    • Tárgyi eszköz folyamat ellenőrzése, fejlesztése
    • ÁFA előkészítés és az ehhez kapcsolódó ellenőrzések, riportok elkészítése
    • Havi béren kívüli juttatások könyvelése
    • Adó könyvelés, adókifizetések számítása

    A munkakörhöz kapcsolódó további feladatok:
    • Beérkező költségszámlák-, elektronikus számlák mentése, regisztrálása, ellenőrzése
    • Könyvvizsgálat és adóhatósági ellenőrzésekben való részvételt
    • Részvétel zárásban, jelentések elkészítése
    • Pénzügyi tervezésben való aktív részvétel
    • Házipénztár kezelése
    • Adó riportok elkészítése és küldése
    • Adóbevallás nyomon követése és egyeztetése a főkönyvvel

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

    • Középfokú végzettség
    • Pénzügyi/ számviteli képesítés
    • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
    • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Mit nyújt Neked a Haldex?

    • Versenyképes juttatási csomag
    • Munkába járás költségének támogatása
    • Negyedéves bónusz
    • Éves bérfejlesztési lehetőség
    • Rugalmas munkaidő, eseti jelleggel home office lehetősége

    Az új kollégánk egy fiatalos, gyakorlatias pénzügyi csapatba kerül, ahol lehetősége lesz szakmai tudását tovább fejleszteni, beleláthat a nemzetközi számvitel területeibe és egy autóipari termelő cég folyamataiba. Erősségünk a csapatmunka és a vidám, kellemes munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Szentlőrinckáta, 2255 Dózsa György út 93..

Az önéletrajzokat e-mailben várjuk a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával vagy személyesen és postán a Haldex Hungary Kft., 2255 Szentlőrinckáta, Dózsa György út 93. címre.