Szeretnél hosszútávon dolgozni és fejlődni egy inspiráló és stabil környezetben? Érden található szállítmányozással foglalkozó partnercégünk számára keresünk kollégát a következő pozícióba:

Könyvelő

Miért érdemes megpróbálnod? Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil hátterű munkáltató
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődésben lehet részed egy innovatív munkakörnyezetben
  • Családias hangulatú, támogató közeg

Te vagy a legjobb jelölt, amennyiben:

  • Mérlegképes könyvelői végzettséged van
  • Könyvelés területén van legalább 1 év szakmai tapasztalatod
  • Gyakorlott MS Office és kiemelten Excel felhasználó vagy
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Megbízható, precíz és önálló vagy

Ami a feladatod lesz:

  • Bejövő és kimenő számlák ellenőrzése
  • Részvétel a könyvelési feladatok ellátásában
  • Függő tételek rendezése
  • Számviteli számlák egyeztetése
  • Jelentések, kimutatások elkészítése
  • Havi, éves zárási feladatokban való aktív részvétel
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Érd

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, bátran küldd el önéletrajzodat a pozíció megnevezésével!