Könyvelő

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója festékgyártással foglalkozó, hollandiai anyavállalatú multinacionális partnercége számára keres munkatársat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Komfortos munkakörnyezet, befogadó közösség
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

A munkakör tartalma:

  • A vállalkozás számviteli és adózási tevékenységének felügyelete
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásával, leltározásával, adatszolgáltatás
  • Adózási feladatok ellátása és adóbevallás készítése
  • Évközi és év végi zárások koordinálása, éves beszámolók elkészítése
  • Adóhatóságok előtti teljeskörű képviselet, külső szervezetekkel való kapcsolattartás

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel
  • Mérlegképes könyvelő képesítéssel és regisztrációval
  • Vállalkozási területen szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalattal
  • Az elektronikus adóbevallás benyújtásához szükséges regisztrációval
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással
  • SAP és MS Office programismerettel

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A jelentkezést kizárólag angol nyelvű önéletrajzzal tudjuk befogadni.