Az Edelmann Hungary Packaging Zrt. dinamikusan fejlődő csapatába, zalaegerszegi munkavégzéssel

könyvelési és számlázási munkatársat keres

Feladatok:

  • komplex könyvelési feladatok ellátása,
  • könyvelési feladatokkal kapcsolatos felmerülő problémák kezelése,
  • analitikák előállítása, adatszolgáltatások,
  • részvétel a havi, éves és konszern számviteli zárási feladatok ellátásában,
  • német anyavállalattal és leányvállalatokkal való együttműködés

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség,
  • felhasználói szintű MS-Office ismeretek (Word, Excel)
  • középszintű francia nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői szakképesítés,
  • SAP rendszer ismerete,
  • angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok ellátása,
  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Edenred, SZÉP-kártya)
  • külföldi továbbképzési lehetőség,
  • munkába járás támogatása, ingyenes buszjárat Zalaegerszeg területén,
  • fiatalos, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Francia - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

A szakmai önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni a