Konyhatervező eladó

Hirdetés szövege:

    Szegedi áruházunkba keresünk mukatársat:

    Várjuk fényképes önéletrajzát, ha az alábbi feltételeknek megfelel:

    • Bútorértékesítési területen szerzett tapasztalat
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (tervező program használata)
    • Teljesítmény- és minőségorientált munkavégzés
    • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
    • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
    • Rugalmasság

    Előny:

    • Konyhatervezésben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • Stabil nemzetközi háttér
    • Felelősséggel járó munkakör
    • Intenzív betanulási lehetőség
    • Versenyképes jövedelem + cafeteria

    Csatlakozzon csapatunkhoz és küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6728 Szeged, Dorozsmai út 13.