Konyhai részlegvezető

Hirdetés szövege:

    FELADATOK:

    • Aktív és kreatív munkavégzés Magyarország legnagyobb rendezvény helyszínén

    • Folyamatos magasszintű szakmai munka biztosítása a konyha a’la carte részlegén, a vendégek maradéktalan kiszolgálása érdekében

    ELVÁRÁSOK:

    • Vendégek iránti szenvedély

    • Kiváló munkaszervezés,

    • Dinamikus, igényes, rugalmas munkavégzés

    • Megbízhatóság

    • Kreatív szemlélet

    • Csapatban való munka szeretete

    • Szakirányú végzettség

    • Minimum öt éves szakmai tapasztalat

    • Modern konyhai technológiák ismerete

    • Angol nyelvtudás előnyt jelent

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál.

    • Fejlődési lehetőség

    • Színes,változatos munkalehetőség

    • Munkába járás költségtérítése Budapesten kivüli bejáráskor

    • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulás alapbéren felül

    • Ingyenes étkezés és számos további juttatás

    Jelentkezni önéletrajzzal lehetséges

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Szakács
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1123 Budapest, Alkotás utca 63.

    Egyéb juttatások:

    egészségpénztár, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása