Teletál Ételfutár Kft (TELETÁL ÉTELFUTÁR KFT.)
Munkatársat keresünk

Konyhai kisegítő

pozícióba.

Feladatok:

    Konyhai kisegítő kollégát keresünk.

    FELADATOK:

    • fehér és fekete mosogatás
      • főzőedények, tányérok, poharak, evőeszközök
    • konyhai gépek, eszközök, hűtők tisztítása, tisztán tartása
    • zöldség előkészítés
    • áru szakszerű letárolása (elkülönítve, mindent a megfelelő helyre)
    • takarítás, tisztántartás: konyha, előkészítő helyiségek, pince, kamra, kukatárolók, dohányzók
    • szemetesek ürítése, tisztántartása

    FONTOS: napi három kolléga dolgozik a területen! Nem egyedül kell elvégezni a feladatokat, hanem egymás között megosztva.

    Jelentkezni a 20/778-1560-as telefonszámon lehet!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Betanított munkáról van szó, könnyen elsajátíthatóak a feladatok, a legfontosabb a hozzáállás, dolgozni akarás, kitartás, és persze fontos az egészségügyi alkalmasság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előny, ha valaki dolgozott már konyhai területen.

Amit kínálunk:

    Megfelelő munkavégzés esetén kiemelkedő bért biztosítunk, ezt a személyes találkozás során beszéljük meg a jelentkezőkkel.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Konyhai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1191 Budapest, Üllői út 208.