Hoitsy és Rieger Kft.
Csatlakozz hozzánk

Konyhai kisegítő

pozícióba!
Minőségi, négy évszakos halas étterem vagyunk, a Vendéglő a Pisztrángoshoz étterme, ahol filézett, szálkátlanított pisztránggal és más halakkal (ponty, kecsege, harcsa) örvendeztetjük meg vendégeinket. A Lillafüredi Pisztrángtelepen már 1991 óta működtetünk szezonálisan egy kis Erdei Halsütödét, ebből nőtte ki magát az éttermünk a telephez közel.

Főbb feladatok, munkák:

A Vendéglő a Pisztrángoshoz étterem csapatát szeretnénk bővíteni, ezért munkatársakat keresünk egész évre.

Megpályázható nyitott pozíció:
  • Konyhai kisegítő
Várjuk azokat a jelentkezőket, akik egy olyan csapatban szeretnének dolgozni, ahol a minőség a lényeg!

Az álláshoz tartozó elvárások:

Munkájára igényes, csapatorientált gondolkodásmód.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Korábbi területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

A bérezés és minden egyéb információ személyes találkozóval egybekötve kerül megbeszélésre!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Konyhai munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3517 Miskolc, Ómassa utca

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal e-mailben lehetséges!