Szeretne hétfőtől-péntekig dolgozni?
Az Eurest Kft. felvételt hirdet a következő pozícióban:

Konyhai kisegítő (hétfőtől-péntekig, MMKs is) Sopronkövesd

Amit kínálunk:

  • szabad hétvége,
  • bejelentett 8 órás munka, fizetett szabadság,
  • biztosított: étkezés, frissítő kávé,
  • támogatott bejárás,
  • bónusz,
  • munkaruha,
  • támogató, barátságos, légkör,
  • jól felszerelt professzionális konyha, minőségi alapanyagok,
  • Megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • szakácsok részére az alapanyagok előkészítése,
  • melegkonyhai előkészületek: pl. panírozás, szakácsok munkájának segítése,
  • elkészített ételek tálalása, csomagolása,
  • takarítás,
  • munka jellege: könnyű fizikai munka, mely állóképességet, jó fizikumot, kézügyességet igényel.

Amit elvárunk:

  • érvényes negatív tüdőszűrő lelet,
  • kulturált, ápolt, tiszta megjelenés, személyi higiénia,

Egyéb információ az állásról:

    Helyszín: Sopronkövesden üzemelő Eurest étterem.

    Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 munkanap, hétfőtől-péntekig, 2 műszakban

    Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a jelentkezem gombra kattintva.
    Telefonon is érdeklődhet: H-P 9:00-15:00-ig: 06 30 /862 79 50

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Konyhai munka
  • Teljes munkaidő
  • Megváltozott munkaképességű

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Sopronkövesd