Az Eurest Kft. felvételt hirdet a következő pozícióban:

Konyhai kisegítő (h-péntekig, MMK-s pályázók is, 8 órás bejelentett)

Amit kínálunk:

  • 8 órás munka, MMK-s pályázók jelentkezését is várjuk,
  • teljes bruttó béres bejelentés,
  • Munka törvénykönyve szerinti foglalkoztatás,
  • fizetett szabadság,
  • külön jutalmazzuk a megbízhatóságodat, pontosságodat,
  • munkaruha,
  • étkezést biztosítunk,
  • professzionális konyhatechnológia,
  • stabil, kiszámítható munkarend,
  • folyamatos szakmai kihívás.

Feladatok:

  • hidegkonyhai előkészületek: pl. ételek csomagolása, szendvicsek készítése,
  • tálalás (pultból való kiszolgálás),
  • folyamatosan pótolja a lefogyott termékeket,
  • gondoskodik az eladótér tisztán tartásáról,
  • melegkonyhai előkészületek: pl. panírozás, szakácsok munkájának segítése,
  • mosogatás, konyha tisztán tartása, takarítás,

Amit elvárunk:

  • érvényes negatív tüdőszűrő lelet,
  • kulturált, ápolt, tiszta megjelenés, személyi higiénia,

    Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 nap, szabad hétvége,
    Munkavégzés: két műszakos,
    Helyszín: Kecskeméti Knorr Bremse gyár területén üzemelő étterem

    Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a jelentkezem gombra kattintva, telefon: 76/511 625.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Konyhai munka
  • Teljes munkaidő
  • Megváltozott munkaképességű

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét