Office Cafe Kft.
  • Cégünk többéves tapasztalattal rendelkezik az irodaházi étkeztetés területén.

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Konyhafőnök

    Főbb feladatok, munkák:

      Lendületes, fiatalos felfogású irodaházi konyhába keresünk, nyitott, fejlődni vágyó kreatív konyhafőnököt.

      Ha eleged van a sertéspöriből, ha neked a vega kaja nem csak a rántott sajt, ha a tálalást nem csak spitzkanállal tudod elképzelni, ha szeretsz csapatban dolgozni, tanulni, fejlődni, főzni, de egyben csapatot vezetni, ha vonz egy menő új irodaház, egy fiatalos, magára és az étkezésére adó csapat, akkor téged keresünk.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      No de akkor pontosan mit is várunk:

      • Ismerd és legyél érdeklődő új trendek iránt

      • Legyél otthon a hagyományos magyar ízekben csakúgy, mint a nemzetközi konyhák világában

      • Értsd, hogy mit jelent az, hogy igényes street food

      • Legyél precíz a rendelések és az anyaggazdálkodás területén

      • Ne fájjon, hogy a receptúrákat el kell készíteni

      • Legyél csapatjátékos, jó irányító ember, és közben rugalmas

      • Éld ki kreativitásodat a heti étlapírásban

      • Szeresd a vendégeket, és lépj kapcsolatba velük legyen szó tálalásról, vagy akár egy kis beszélgetésről az ételek kapcsán.

      • És a legfontosabb: főz szívvel, finom ételeket!

    Amit kínálunk:

      No de mit ajánlunk cserébe:

      • Stabil, kiszámítható munkahelyet, bejelentett állást, fizetett szabadságot, versenyképes jövedelmet,

      • Családbarát időbeosztást, délutánokat a gyerekkel, szabad hétvégét, es piros betűs ünnepeket

      • Kísérletezési és fejlődési lehetőséget, itt szabad hibázni, és persze tanulni belőle

      • Igényes munkakörnyezet,

      • És mindezek tetejébe családias cég kultúrát, ahol a főnök jelen van, és mindent meg lehet beszélni!

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Szakács
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1097 Budapest

    Havi nettó fizetési keret:

    400 000 HUF

    Fényképes önéletrajzot kérünk.