Konyhafőnök helyettes

Hirdetés szövege:

    Belvárosi, jól működő, nagy és elegáns étterembe több éves szakmai tapasztalattal rendelkező, munkájára igényes konyhafőnök helyettest keresünk.

    Elvárások :

    • Középfokú szakirányú végzettség.
    • Legalább 8-10 éves hideg, meleg konyhai pályán szerzett tapasztalat
    • Rugalmasság
    • Megbízhatóság.

    Feladatok:

    • Konyhafőnök munkájának segítése
    • Konyha munkájának irányítása, szervezése és felügyelete.
    • Megfelelő gazdálkodás betartása és betartatása, dokumentálása.
    • Az ételminőség, anyag és költséghatékonyság folyamatos ellenőrzése.
    • Konyhai higiénia és élelmiszer-biztonsági szabályok betartása és betartatása.
    • Rendezvények esetén az előre meghatározott menüsor elkészítése.

    Amit nyújtani tudunk:

    • stabil, hosszú távú munkalehetőség
    • átlagon felüli bérezés

    Fényképes szakmai önéletrajzokat a 'Jelentkezem' gombra kattintva várjuk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1061 Budapest, Király utca 30.