IKEA LAKBERENDEZÉSI KFT. (IKEA LAKBERENDEZÉSI KFT. SOROKSÁRI ÁRUHÁZ)

Konyhabútor beépítő munkatárs IKEA Soroksár

Feladatok:

    Feladat:

    Elősegíteni az IKEA áruház pozícionálását a hazai piacon: a lakberendezés terén a legnépszerűbb választás legyünk a vásárlók körében.

    Tudásoddal és tapasztalatoddal biztosítani a magas minőségű konyhabútor összeszerelést és beépítést a vásárlók otthonában

    Együttműködni a munkatársaiddal annak érdekében, hogy vásárlóink mindig magas minőségű szolgáltatást kapjanak

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • szeretsz valami szépet létrehozni nap, mint nap

    • nem zárkózol el a helyszíni munkától

    • szereted a változatos munkát (nincs két egyforma konyha...)

    • önálló munkavégzésre is alkalmasnak tartod magad

    • szeretsz tervrajz alapján dolgozni

    • szívesen dolgoznál egy jó csapatban, akik pozitív értékeket képviselnek

    • kreativitásoddal lépsz túl az esetleges nehézségeken

    • magabiztosan kezeled a kézi szerszámgépeket

    • könnyedén szót értesz a megrendelőkkel, és igyekszel teljesíteni kéréseiket

    • precíz, tiszta munkát végzel és maximálisan igényes vagy a végeredményre

    • segítesz, hogy közös munkáink a legmagasabb minőségi elvárásoknak is megfeleljenek

    • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1239 Budapest, Bevásárló utca 4.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek