Amire nálunk számíthatsz

  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére

Amit nyújtunk

  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Konvertáló – gépkezelő munkatárs (HR8066879X)

MEGBÍZÓNK:

Partnercégünk Magyarországon 14 éve jelen lévő magyar tulajdonú vállalat.
Piacvezetőnek számít a teljes háztartási és higiéniai papírtermék gyártásában, valamint önálló márkákkal is rendelkezik. A termékkínálat folyamatos bővítésének és fenntartásának érdekében konvertáló - gépkezelő munkatársat keresünk, Budapesten található üzemükbe.

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII. kerület

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • bruttó átlag havi 375.000,- Ft bérezés
  • cafetéria juttatás
  • utazástámogatás
  • azonnali kezdési lehetőség!

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • folyamatos üzem biztosítása a legjobb beállítások és selejtarány minimalizálásáért
  • a felhasználható raklapok minőségének ellenőrzése
  • a késztermék technológiai előírásnak megfelelő minőségi gyártása, dátum és
  • kód meglétének, helyességének ellenőrzése
  • termékváltáshoz szükséges feladatok elvégzése
  • munkaköréhez tartozó munkaterületek és munkaeszközök tisztán tartása, rendbe tétele
  • termelési dokumentáció pontos vezetése
  • gépek karbantartása a termelésvezetés utasítása alapján

AMIT ELVÁRUNK:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • gép-beállítói, gépkarbantartói tapasztalat előny
  • műszaki beállítottság, érdeklődés előny

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzodat
a „Jelentkezem” gomb segítségével.
Telefonon: +36 20 258 1892 – VISSZAHÍVUNK!
Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

Elérhetőségeink:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
Tel.: 06 1 766 56 26 • www.getwork.hu

Területi irodáink: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya