Hungast Management Kft.
  • Szeretnél egy dinamikusan fejlődő cégcsoport fiatalos, lendületes csapatának tagja lenni? Ha a válasz IGEN, tudásoddal, ötleteiddel, aktív részvételeddel járulhatsz hozzá üzleti sikereink, eredményességünk megtartásához, növeléséhez. Jelenleg a kontrolling csapatunk élére keressük új munkatársunkat KONTROLLING VEZETŐ munkakörbe. Várjuk jelentkezésedet!

  • Kontrolling vezető

    Főbb feladatok, munkák:

      MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

      • szakmailag támogatod 5 fős kontrolling csapatunkat,
      • felügyeled, koordinálod a kontrolling folyamatokat, proaktivitásoddal, jó ötleteiddel elősegíted a folyamatok fejlesztését,
      • aktívan részt veszel a szolgáltatási területek pénzügyi adatainak feldolgozásában, terv-tény elemzések elkészítésében, a kontrolling csoport operatív tevékenységének monitorozásában,
      • közreműködsz a vezetőség részére készülő riportok elkészítésében,
      • folyamatos szakmai egyeztetésekkel támogatod a szolgáltatási területek vezetőit az üzleti tervek célkitűzéseinek megvalósításában.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      MI SZÜKSÉGES A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ?

      • felsőfokú, gazdasági szakirányú diplomával rendelkezel,
      • fontos, hogy legyen kontrolling területen szerzett többéves szakmai tapasztalatod, örömmel vesszük, ha dolgoztál korábban kontrolling vezetőként,
      • a munkavégzés során precíz, pontos, elhivatott, motivált, együttműködő vagy,
      • kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban egyaránt,
      • ismered és magabiztosan kezeled a számítógépes programokat (Word, kiemelten Excel).

    Amit kínálunk:

      MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

      • erős szakmai támogató háttér, folyamatos egyeztetések, szükség esetén tanfolyami részvételi lehetőségek segítik a feladataid elvégzését,
      • a napi munkavégzéshez mobiltelefont, laptopot adunk,
      • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Kontrolling
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1119 Budapest, Fehérvári út 85.

    Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével.