Kontrolling Tanácsadó Asszisztens

ADAT MODELLEZÉS ÉS ELEMZÉSI Tanácsadás Csapat

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányokkal rendelkezel kontrolling, pénzügy-számvitel, vagy más gazdasági területen
  • érdeklődsz a kontrolling és vezetői számvitel iránt
  • angol nyelvtudásod kommunikációképes írásban és szóban egyaránt
  • nyitott vagy arra, hogy KPMG-s munkatársként 3-6 hónapos on-site projekteken különböző ügyfeleink
  • irodájában dolgozz és operatív szinten is ellásd a náluk megoldandó zárási, tervezési, elemzési feladatokat
  • pozitív, kommunikatív személyiség vagy valamint van benned elkötelezettség a tanulás és fejlődés iránt
  • erős analitikus készségek, logikus gondolkodásmód, rendszer szemlélet és precizitás jellemez
  • felhasználói szinten ismered az alábbiakat: Word, Excel, PowerPoint
  • bármely adatelemző-, kontrolling vagy tervező szoftver ismerete előny

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Teljes körű kontrolling és adatelemzési tanácsadási projektekben való részvételre, az ajánlatírási fázistól kezdve egészen a lezárásig
  • Vezetői Információszolgáltatási, döntéstámogatási rendszerek implementációjának támogatásában
  • On-site és loan-staff jellegű ügyfélmunkákban (Budapesten)
  • Optimalizációs és prediktív modellezés minden gazdasági szektorban
  • Prezentációk, elemzések és gazdaságossági kalkulációk előkészítésében szakértőink támogatása mellett
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartásban és a velük történő folyamatos kommunikációban

Mit ajánlunk számodra?

  • Fiatalos, motivált és összetartó csapatot
  • Szakmai fejlődési lehetőségeket a kontrolling módszertanok, adatfeldolgozás és elemzés területein egyaránt
  • Személyes készségek fejlesztésének biztosítását az alábbi területeken: csapatmunka, tanácsadói fellépés, projekt menedzsment, data science
  • Hosszú távú karrierlehetőséget
  • Versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat

Otthoni munkavégzés ajánlott a kollégák számára, melyhez laptopot, mobiltelefont és 10 GB mobilinternetet biztosítunk. Alapvetően minden munkatársunk otthonról dolgozik és csak akkor lehetséges az irodába való megjelenés vagy ügyfélhez való kijárás ha az elengedetlenül szükséges és az a vezetővel előre egyeztetésre kerül. Amennyiben mégis szükséges az irodai jelenlét, ahhoz védőfelszerelést (kesztyűt, maszkot, kézfertőtlenítőt) biztosítunk. Az egészségünk védelme érdekében minden interjú Digitális eszközön (videóinterjún) keresztül zajlik, melyről tájékoztatást és segítséget is nyújtunk a jelöltek számára. A beléptetéshez szükséges az egyszeri személyes jelenlét, onnantól kezdve a betanulás már online eszközökkel működik. Várható munkakezdés területenként eltérő lehet, így erről bővebb tájékoztatást a kiválasztási folyamat során tudunk nyújtani.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Elemző, Tanácsadó
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezz hozzánk pár kattintással, és éljünk meg közös sikereket.