KONTROLLING SZAKÉRTŐ (KÖZPONTI TERÜLET)

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a MÁV Zrt. társasági és csoportszintű üzleti és operatív terveinek kialakításának koordinálása a stratégiai célok teljesülése érdekében,
  • havi, negyedéves, éves jelentések, beszámolók összeállítása,
  • ad-hoc adatszolgáltatások, döntés előkészítő anyagok összeállítása,
  • az egyes tevékenységek elő- és utókalkulációjának kialakítása,
  • tervezési, beszámolási rendszer működtetésének koordinációja,
  • a szakterületre vonatkozó szabályzatok, utasítások elkészítésében történő közreműködés.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség - diploma (pénzügy, számvitel),
  • MS Office magasfokú felhasználói ismeretek (word, excel, outlook),
  • számviteli, pénzügyi, kontrolling, statisztika, elemzési ismeretek,
  • 5 év szakterületen szerzett tapasztalat,
  • rendszer- és folyamat szemlélet,
  • rugalmasság, terhelhetőség,
  • jó problémamegoldó képesség, pontosság, precizitás.

Előnyként értékeljük

  • SAP és Cognos ismeret,
  • angol nyelvtudás.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

2021. április 25.