MALADUPI Kft (MALADUPI Kft.)
    • versenyképes fizetés
    • fiatalos értékesítési csapat
    • szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Bővülő csapatunkba

    Kontrolling munkatárs

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Költséggazdálkodási rendszer és az önköltségszámítási szabályzatban foglaltak megvalósulásának folyamatosan ellenőrzése a korrekt vezetői döntések megalapozása érdekében
      • Heti és havi riportok elkészítésében való közreműködés
      • Az egyes pénzügyi mozgások dokumentációinak előkészítése és ellenőrzése
      • Hó végi vegyes számlák készítése
      • Hatékonyságfejlesztési- és költségcsökkentési projektekben való részvétel
      • részvétel az üzleti és éves operatív tervek kialakításában, ellenőrzésében
      • havi, negyedéves, éves beszámolók, gyorsjelentések, illetve elemzések készítése
      • tervteljesítés értékelése, eltéréselemzések és értékelések készítése a havi, negyedéves, éves beszámolókhoz

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
      • Számvitel vagy pénzügyi adminisztráció területen szerzett tapasztalatok
      • MS Office alkalmazások ismerete, főleg Excel
      • Analitikus gondolkodás, önálló, precíz munkavégzés
      • Kiváló kommunikációs készség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • orosz nyelv kommunikációs szintű ismerete
      • Kulcs-Soft program ismerete

    Amit kínálunk:

      Társaságunk integrált takarmánytermeléssel, baromfitenyésztéssel, feldolgozással és értékesítéssel foglalkozik. A vállalat nagy múlttal rendelkezik, több mint 30 éve van jelen a magyar piacon. 2020 évben teljes felújítás után újra indult az üzemünk, évente tervezetten 15 millió brojler csirkét nevelünk fel és folyamatosan bővítjük a kapacitásunkat. A fő célunk – magasabb minőséget elérni kedvező áron, hogy a hazai és nemzetközi piacon emeljük a magyar csirke hírnevén.

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Kontrolling
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1022 Budapest, Bimbó út

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölése mellett.