Kontrolling gyakornok - Taksony (WHC02889) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Taksony

Partnerünk a világ egyik vezető automatizációs megoldásokat nyújtó vállalata. Dinamikusan fejlődő csapatuk keresi új tagját!

Feladatok:

    • SAP használata, költségstruktúra megismerése, annak elemzése,
    • belső riportálás, kimutatások, statisztikák készítése,
    • piaci kutatási feladatok.

    • folyamatban lévő aktív nappali tagozatos gazdasági tanulmányok,
    • angol nyelv minimum társalgási szintű ismerete,
    • magabiztos Excel ismeretek,
    • erős folyamatszemlélet,
    • német nyelvtudás,
    • önálló, proaktív munkavégzés,
    • heti legalább 24 órás munkavégzés vállalása minimum egy éven át.

Egyéb információ

Szuper lehetőség az egyetem mellett!

Amit kínálunk

    • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
    • bruttó 1700 Ft/óra
    • kétnyelvű munkakörnyezet
    • rugalmas munkaidő
    • diplomamunka elkészítésének lehetősége
    • hosszútávú diákmunka lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Taksony