A Trans-Sped Kft.

A debreceni székhelyű, tisztán magyar tulajdonban lévő Trans-Sped Kft. komplex logisztikai szolgáltatást nyújt az ország számos pontján: 16 regionális központtal, közel 800 munkavállalóval gondoskodik a megrendelők gyors és hatékony kiszolgálásáról, legyen szó fuvarozásról, szállítmányozásról, raktározásról, vagy akár vámügyintézésről, termelési, illetve értéknövelő logisztikai tevékenységekről.

KONTROLLING BUSINESS PARTNER

munkatársat keres budapesti (Népliget Center) irodájába.

FELADATAID LENNÉNEK:

  • Általános vállalati kontrolling feladatok ellátása
  • Rábízott üzletágak teljes körű kontrolling támogatása üzleti, pénzügyi és teljesítmény értékelő elemzésekkel
  • További rendszeres és ad-hoc elemzések, riportok készítése a vezetőség, illetve a társosztályok számára
  • Társterületekkel való együttműködés, igényre szabott riportok készítése és kiértékelése
  • Aktív közreműködés a kontrolling folyamatok fejlesztésében
  • Részvétel a havi zárási folyamatokban
  • Beruházás-gazdaságossági és ajánlati kalkulációk készítése

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Professzionális szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Analitikus gondolkodás, illetve erős elemzői (szóban és írásban egyaránt) készségek
  • Üzleti szemlélet, továbbá képesség és igény a problémák okainak feltárására
  • Erős kommunikációs képesség, nyitottság és türelem a társterületekkel való folyamatos támogatás során
  • Önálló munkavégzésre való képesség

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT, DE NEM FELTÉTEL:

  • Termelési kontrolling területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Kontrolling rendszerben szerzett tapasztalat (SAP BW, IBM Cognos TM1)
  • Dashboardok készítésében szerzett tapasztalat (Power BI, MSTR, Tableau)

MUNKÁDÉRT CSERÉBE, A JUTTATÁSI CSOMAGON FELÜL, AZ ALÁBBIAKAT TUDJUK MÉG A FIGYELMEDBE AJÁNLANI:

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias hangulat nagyvállalati környezetben, ami igazi kuriózum
  • Home-office és egy innovatív munkakörnyezet ötvözete

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 11.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.